Evenementen: GP Groot reCycle: 2014

In 2014 werd de tweede editie van de GP Groot reCycle verreden. Het parcours was nog spectaculairder dan het vorige jaar, de deelnemers nog competitiever.

Bram Rood ging er in deze race vandoor met goud, gevolgd door Sjonnie de Vries en Tim Lemmers.

Verslag Raceday 2014

Een indruk van het parcours? Bekijk de RaceDay 2014 movie

De uitslagen van de reCycle 2014:
* de online uitslag van de 100 minuten race, met rondetijden
* de uitslag van de 100 minuten race, met rondetijden in PDF formaat. Nu ook met leeftijden vermeld.
* de uitslag van de Teamchallenge in PDF formaat.

 

Uitslagen Editie 2014

GP Groot reCycle 2014

2014-6-21

posnumnaamteamwoonplaatsklasserondentotaalgem. km/hdiffbeste tijdkm/hin ronde
1G71Bram RoodHeerhugowaardM111:47:36.73630.100:00.00003:54.83430.661
2Z1Sjonnie de VriesXprezz MTB Racing TeamEpeM111:50:38.15829.403:01.42203:54.59730.6911
3G67Tim LemmersAnna PaulownaM111:50:38.91129.403:02.17503:54.27130.7341
4Z37Job de RidderMBC de Noordbikers 1Noordwijk ZhM111:53:20.34528.605:43.60904:12.50228.5151
5G30Tibor ZwaanEgmond aan ZeeM111:53:20.45328.705:43.71703:56.77830.4081
6G29Patrick IJpelaanAlkmaarM111:53:24.07628.605:47.34004:04.48629.451
7Z94Bram de WaardBeukers Bike TeamPettenM111:54:11.96628.506:35.23003:56.42430.4541
8Z36Berry HollanderMBC de Noordbikers 1SassenheimM111:55:06.41228.207:29.67604:12.15328.5541
9Z134Mark van SchieSforZHaarlemM111:56:48.11727.809:11.38104:12.60028.5041
10Z34Jeroen van der VossenMBC de Noordbikers 1LisserbroekM111:57:20.00127.709:43.26504:10.27528.7681
11Z86Michael EmmerikBike Action AlkmaarAlkmaarM111:57:20.26327.809:43.52703:58.24830.2211
12G64Arjan van der PlasMBC de Noordbikers 2Katwijk ZhM111:57:33.99227.709:57.25604:10.48128.7451
13G14Erik PaterHeerhugowaardM101:48:30.96727.01 ronde04:26.29327.0381
14Z33Rob van der NietMBC de Noordbikers 1Noordwijk ZhM101:48:32.17927.21 ronde03:55.11930.6231
15Z2Marc ElshofXprezz MTB Racing TeamEpeM101:48:42.68627.01 ronde04:18.21727.8841
16G22Martijn EisingSint PancrasM101:49:02.77826.91 ronde04:21.23627.5611
17Z29Robert KulkMBC de Noordbikers 2Noordwijk ZhM101:49:07.14126.91 ronde04:13.73328.3761
18G73Mark ScheppSforZAmersfoortM101:49:07.18226.91 ronde04:13.28428.4271
19Z93Maarten WijdenesBeukers Bike TeamOpperdoesM101:49:31.72426.81 ronde04:22.18427.4621
20Z74Ivan BeerepootDe Brandende KuitenHoogwoudM101:49:33.81926.81 ronde04:18.95627.8041
21Z35Elwin van der NietMBC de Noordbikers 1WarmondM101:51:12.32426.41 ronde04:28.59226.8061
22Z92Bas BugelBeukers Bike TeamHippolytushoefM101:51:15.25726.51 ronde04:15.35428.1961
23G52Nico van LangenSchagenM101:51:32.24226.21 ronde04:49.40424.8791
24G45Barend DerriksHeerhugowaardM101:51:39.36826.11 ronde05:05.94423.5341
25Z70Dirk-Jan de JongDe Vries & Van de WielWinkelM101:51:42.64826.21 ronde04:32.68126.4041
26Z28Marcel HinkKOKS GroupHeilooM101:51:51.17626.21 ronde04:32.09626.4611
27G84Dave de BestGP Groot 2NoordwijkM101:52:15.75426.01 ronde04:49.05624.9091
28Z42Stefan FranzenKOKS GroupWarmenhuizenM101:52:23.55026.21 ronde04:10.74928.7141
29G74Rutger ScheppSforZAmersfoortM101:52:24.36526.01 ronde04:38.65525.8381
30G80Marco SpaansenTuitjenhornM101:52:29.85426.11 ronde04:28.84626.7811
31Z136Freek WennersWervershoofM101:52:30.04426.11 ronde04:26.60827.0061
32Z89Martin RijswijkBike Action AlkmaarAlkmaarM101:53:02.21326.11 ronde04:16.76228.0421
33Z11Jeroen KaldenbachTriple ITHoorn NhM101:53:09.11426.01 ronde04:16.23328.0991
34G86Laura van RegenmortelAnna PaulownaV101:53:11.59925.91 ronde04:33.48426.3271
35G23Rick PieterseZwaagdijk-WestM101:53:22.32726.01 ronde04:21.64627.5181
36G78Wim SmitGP Groot 2BergenM101:54:15.86325.61 ronde04:48.94324.9181
37G32Pim VeegerAmsterdamM101:54:18.70125.61 ronde04:49.95324.8321
38Z27George GroelikerMTB NoordwestGroetM101:54:40.47425.51 ronde04:52.63624.6041
39Z114Jasper WagenaarOosterblokkerM101:54:58.47025.41 ronde04:46.72725.1111
40Z100Arne BoersmaBCS Bike TeamAlkmaarM101:54:58.70525.71 ronde04:15.05928.2291
41Z106Tom BakkumLimmenM101:55:42.77325.41 ronde04:39.29225.7791
42G66Jurgen RatelbandSchouten CoolsupportAlkmaarM101:56:14.27125.21 ronde04:54.18124.4751
43Z3Ton de PieXprezz MTB Racing TeamEpeM101:56:25.53625.21 ronde04:38.21725.8791
44Z68Dennis karelsDerp BikersEgmond aan ZeeM101:56:47.36025.21 ronde04:34.41926.2371
45Z128Danny BizotAlkmaarM101:56:47.79025.01 ronde05:05.57023.5631
46Z102Joost BlaauwBCS Bike TeamAlkmaarM101:57:16.82625.01 ronde04:50.44424.791
47Z26Aart HondiusMTB NoordwestAlkmaarM101:57:43.73824.81 ronde04:59.39424.0491
48Z69Ben VisserDerp BikersHeerhugowaardM101:57:48.05124.91 ronde04:54.11624.481
49Z30Jeroen Oude VeldhuisMBC de Noordbikers 2SassenheimM101:57:58.77425.01 ronde04:28.74826.7911
50G28Jan Arie BlokBergen NhM101:58:01.59324.81 ronde04:47.83725.0141
51Z95Jos van DorpBeukers Bike TeamWieringerwaardM101:58:02.52324.91 ronde04:37.76525.9211
52G53Martijn van de KampNoordwijk ZhM101:58:22.22724.71 ronde05:00.78123.9381
53Z24Rens SterkMTB NoordwestBarsingerhornM101:58:26.55424.71 ronde04:56.65124.2711
54Z67Heli KoopmanDerp BikersEgmond aan ZeeM101:58:32.17124.81 ronde04:30.69226.5981
55Z146Gerard van der KolkEgmond a.d. HoefM101:58:51.58824.51 ronde05:12.96523.0061
56G58Wim WijngaardJulianadorpM101:59:03.80624.81 ronde04:32.50926.4211
57G82Ger KoomenMedemblikM101:59:45.91724.51 ronde04:53.38624.5411
58Z150Jos LukenHeerhugowaardM102:00:16.99824.41 ronde05:01.61823.8711
59G59Harrold van der bosMiddenmeerM102:00:39.91424.41 ronde04:34.26426.2521
60Z41Ivo HinkDeventerM102:01:17.95724.31 ronde04:41.46825.581
61G85Rorik SchoutenHoogwoudM91:36:59.13526.82 rondes04:58.37524.1311
62G72Richte DallingaSchoorlM91:47:58.79924.32 rondes04:49.87124.8391
63Z38Rick KoksKOKS GroupWarmenhuizenM91:48:00.21024.32 rondes04:52.38624.6251
64Z108Tom van der EngHeerhugowaardM91:48:01.73824.22 rondes05:06.49223.4921
65Z115Eric KlepperHeerhugowaardM91:49:16.33423.82 rondes05:29.87221.8271
66Z147Gido van der VliesEdamM91:49:31.52523.92 rondes05:05.86123.541
67G89Raul VeldhuizenOuderkerk a.d. AmstelM91:49:52.50023.82 rondes05:14.14822.9191
68G79David van DiepenCastricumM91:49:53.56023.92 rondes04:53.63524.521
69Z97Aldo GrootBCS Bike TeamAlkmaarM91:50:06.71223.82 rondes04:51.06824.7361
70Z79Dimitri de RoeckDe Aller LaatsteHeemskerkM91:50:07.78423.62 rondes05:51.95920.4571
71Z132Floris JansenAlkmaarM91:50:09.10023.72 rondes05:13.41322.9731
72G4Sander KorenstraZwaagdijk-OostM91:50:20.32423.62 rondes05:27.64821.9751
73G69Leon DetigerSchoorlM91:50:29.80223.82 rondes04:52.06624.6521
74Z54Ron SchaapHeddes Bilding & Off-roadSpanbroekM91:50:34.90923.62 rondes05:15.08922.8511
75Z82Tako BosBokkerijdersHeemskerkM91:50:42.91823.62 rondes05:07.65223.4031
76G54Marc van dijkSforZAmersfoortM91:50:50.82723.62 rondes05:03.22323.7451
77Z101Wibrand OkkemaBCS Bike TeamAlkmaarM91:50:54.49023.72 rondes04:51.29524.7171
78G40Richard GrootEgmond aan ZeeM91:51:19.44223.52 rondes05:15.59022.8141
79G9Martin DielemanKoedijkM91:51:39.67723.32 rondes05:30.72521.771
80Z85Jos van SomerenBokkerijdersHeemskerkM91:51:48.94423.32 rondes05:38.89421.2461
81Z129Laurens BuurBeverwijkM91:51:51.76723.32 rondes05:57.30220.1511
82Z63Wim HoremanGP Groot 1UitgeestM91:51:54.85123.22 rondes06:00.93919.9481
83Z17Caspar LourensSchouten CoolsupportAlkmaarM91:52:17.56023.12 rondes06:18.72119.0111
84Z31Wim van RijnswouMBC de Noordbikers 2OegstgeestM91:52:24.87923.22 rondes05:22.81822.3041
85G57Peter GroenAlkmaarM91:52:49.95723.02 rondes06:01.58419.9121
86G25Pim van BochovenAlkmaarM91:52:51.10623.42 rondes04:40.95925.6271
87G77Will GielingGP Groot 2BergenM91:53:07.58423.12 rondes05:22.68422.3131
88Z145Rick TeunissenHeilooM91:53:11.85623.02 rondes05:39.10321.2321
89Z25Annemarie KranenburgMTB NoordwestSchagenV91:53:23.34923.02 rondes05:26.90222.0251
90Z135Jasper ReversLimmenM91:53:53.42823.02 rondes05:02.09623.8331
91Z84Rob van der WurfBokkerijdersAkerslootM91:53:55.13822.92 rondes05:35.82321.441
92G41Gedion EversAlkmaarM91:54:50.85322.82 rondes05:21.63822.3851
93Z53Jacco SchaapHeddes Bilding & Off-roadSpanbroekM91:55:05.36322.82 rondes05:16.65522.7381
94Z4Richard SmitXprezz MTB Racing TeamEnkhuizenM91:55:34.42622.72 rondes05:11.81123.0911
95G21Michel SnipSchagenM91:55:41.44022.62 rondes05:28.61621.911
96Z90Nienke van HaasterBike Action AlkmaarAlkmaarV91:55:59.08122.52 rondes05:28.80421.8981
97G42Rob SchreuderDen HelderM91:57:06.81622.42 rondes05:20.13922.491
98Z140William MoschAlkmaarM91:57:11.90522.32 rondes05:32.75221.6381
99G2Sjaak BesTuitjenhornM91:57:29.01322.22 rondes05:57.89120.1181
100Z14Johan GastkemperSchouten CoolsupportPurmerendM91:57:42.11422.12 rondes05:52.13020.4471
101Z80Herman RompDe Aller LaatsteZaandamM91:57:50.24922.12 rondes05:52.03520.4531
102G3Rick SteemanBergen NhM91:58:11.41722.12 rondes06:45.16217.7711
103G5Reitze BokHeerhugowaardM91:58:20.22822.02 rondes06:09.48119.4871
104Z143Kristine WijdenesOpperdoesV91:58:25.92722.02 rondes05:42.79821.0041
105Z105Stefan van der WerffEgmond-BinnenM91:58:57.72822.32 rondes05:13.13422.9931
106G47Ivo PuntLimmenM91:59:07.97822.12 rondes05:05.61723.5591
107Z126Mirjam de BruijnAlkmaarV91:59:09.79921.82 rondes06:10.29919.4441
108Z18Fred ClausSchouten CoolsupportUitgeestM91:59:21.45621.92 rondes05:52.75720.4111
109Z44Pieter HulstHeembouwBerkel en RodenrijsM91:59:22.17721.92 rondes05:49.69620.5891
110Z12Wouter van der VaartSchouten CoolsupportAlkmaarM91:59:38.26021.72 rondes06:22.25418.8361
111G44Barry SieperdaAlkmaarM91:59:40.10321.92 rondes05:33.47321.5911
112Z61Sander GroenGP Groot 3WaarlandM92:00:05.89522.02 rondes05:03.96823.6871
113G11George BaarsMidwoudM92:00:49.54821.62 rondes05:51.64920.4751
114G27Hans JansenAmsterdamM92:01:10.11921.72 rondes05:31.02521.7511
115Z144Van den DriestPettenM92:01:22.35421.62 rondes05:38.81421.2511
116Z32Rolf van LeersumMBC de Noordbikers 2Noordwijk ZhM92:01:45.86621.62 rondes05:24.80122.1671
117G49Christiaan AlberdaHeerhugowaardM92:01:56.04921.52 rondes05:36.10021.4221
118Z77Ruud BakkerDe Brandende KuitenHoogwoudM92:01:57.93721.32 rondes06:19.00918.9971
119Z83Pascal GeursenBokkerijdersBeverwijkM92:02:12.42121.52 rondes05:35.53121.4591
120G88Edwin KorverHeemskerkM92:02:25.92521.32 rondes06:10.99619.4071
121G24Jolinda LuteEgmond-BinnenV92:02:39.32721.32 rondes05:58.54520.0811
122Z60Thijs GlasGP Groot 3Egmond ad HoefM92:03:00.38921.22 rondes06:06.64819.6371
123Z137Wilfred de RuijterBroek op LangedijkM81:47:48.06221.33 rondes05:59.69520.0171
124G46Chris DerriksCastricumM81:48:02.79921.23 rondes06:06.58719.6411
125Z72Ronald MossinkoffDe Vries & Van de WielAkerslootM81:48:09.08321.13 rondes06:32.18918.3581
126Z40Brian van ThuylKOKS GroupWarmenhuizenM81:48:16.42621.53 rondes05:06.51823.491
127Z139Nick GroenBeverwijkM81:48:38.12821.33 rondes05:58.05520.1091
128G33Hans BaltusBroek op LangedijkM81:48:46.21021.13 rondes06:15.75219.1621
129G50Hugo CastricumAlkmaarM81:48:58.67021.13 rondes06:16.02919.1471
130Z15Arno JongenotterSchouten CoolsupportUitgeestM81:49:15.29120.93 rondes06:29.09218.5051
131G63Jeroen KoelemanObdamM81:49:32.78121.33 rondes05:10.92623.1571
132Z48Richard SokHeddes Bilding & Off-roadOpperdoesM81:49:36.50721.13 rondes05:58.72220.0711
133Z127Maurits de PijperAlkmaarM81:50:07.55120.83 rondes06:25.25518.6891
134Z6Jaap HeijnenVisser ElektrotechniekBeverwijkM81:50:09.88620.73 rondes06:45.92017.7371
135Z81Kees PronkDe Aller LaatsteLimmenM81:50:15.85120.93 rondes06:00.13819.9921
136G43Marcel RozingBeverwijkM81:50:27.34620.83 rondes06:08.89319.5181
137G10Frans LegdeurHeilooM81:50:30.32420.83 rondes06:05.23819.7131
138Z56Rick BeentjesGP Groot 4HeemskerkM81:50:31.65920.93 rondes05:52.26220.4391
139Z118Eric StamSpanbroekM81:50:36.69920.93 rondes05:44.30620.9121
140G15Frank JongkindHeerhugowaardM81:50:57.15220.83 rondes05:40.71521.1321
141Z76Nick WagemakerDe Brandende KuitenHoogwoudM81:51:00.12920.63 rondes06:28.71718.5221
142Z20Jan KoperPatina Dakdenkers BVBeverwijkM81:51:11.68520.63 rondes06:16.46019.1261
143Z39Arnold BijleveldKOKS GroupEgmond aan ZeeM81:51:19.51020.63 rondes06:12.04819.3521
144G35Martijn KlaverHeerhugowaardM81:52:00.56320.43 rondes06:36.34618.1661
145Z78Selwin LangedijkDe Brandende KuitenHeerhugowaardM81:52:25.82920.63 rondes06:20.04618.9451
146G75Theo EsserGP Groot 2LimmenM81:53:08.75921.63 rondes05:33.92421.5621
147Z133Kevin MolenaarWarmenhuizenM81:53:18.66420.33 rondes06:14.70919.2151
148Z59Pieter LosGP Groot 3SchermerhornM81:53:21.07520.43 rondes05:50.89420.5191
149Z47Carless HuismanHeddes Bilding & Off-roadWognumM81:53:58.34820.13 rondes06:19.22618.9861
150Z71Peter van DunnenDe Vries & Van de WielAkerslootM81:54:08.45020.13 rondes06:25.19918.6921
151G39Joost BoumanWestzaanM81:54:20.96520.13 rondes06:08.91919.5161
152G34Edo LagendijkAmsterdamM81:54:24.62620.03 rondes06:45.81317.7421
153Z131Bram SentveldEgmond-BinnenM81:54:26.72620.43 rondes05:34.40021.5311
154Z124Jos PolandTuitjenhornM81:54:39.44420.13 rondes05:56.23020.2121
155Z123Marcel GrootOudkarspelM81:55:44.64319.83 rondes06:41.12717.9491
156G12Robert van GentOudorp NhM81:55:45.19719.83 rondes06:49.57117.5791
157Z55Jan Jaap van der BordenGP Groot 4HeilooM81:56:22.53819.83 rondes06:15.79319.1591
158Z110Robert KlepperSint PancrasM81:57:13.37920.03 rondes05:29.86421.8271
159Z5Ton VisserVisser ElektrotechniekBeverwijkM81:57:25.48819.53 rondes06:55.98517.3081
160G68Bas PeperkoornHaarlemM81:57:45.22219.73 rondes05:51.91920.4591
161Z52Joost KeyzerHeddes Bilding & Off-roadEgmond ad HoefM81:58:09.78719.83 rondes05:57.14320.161
162Z66Paul VisscherGP Groot 1BeverwijkM81:59:09.53919.73 rondes05:44.07320.9261
163G62Rik KonijnenbeltHaarlemM81:59:31.26819.23 rondes06:54.78517.3581
164G36Sebastiaan KlaverHeerhugowaardM82:01:48.30018.93 rondes06:37.18518.1281
165Z45Stefan van der ZwetHeembouwRoelofarendsveenM82:02:38.82318.83 rondes06:26.74318.6171
166Z125Arie van der KraanPettenM71:24:59.54023.54 rondes05:01.57623.8751
167G65Robert HuismanSchagerbrugM71:35:43.78521.04 rondes05:35.04421.491
168G55Vincent van der VeldeBeverwijkM71:48:10.68018.44 rondes06:45.41517.761
169Z43John OverdevestHeembouwOude WeteringM71:48:25.91518.84 rondes06:49.61117.5781
170G17Steven LegdeurHeilooM71:48:34.95619.24 rondes05:57.67720.131
171G18Martijn GlasNoord-ScharwoudeM71:49:32.15918.34 rondes06:13.31619.2871
172Z49Gert-Jan van DorresteinHeddes Bilding & Off-roadAlkmaarM71:49:54.55418.14 rondes06:39.53718.0211
173Z142Leo BoomsHeerhugowaardM71:50:38.68517.94 rondes07:14.90716.5551
174Z75AndrĂ¡s ElstgeestDe Brandende KuitenHoogwoudM71:51:38.21917.84 rondes06:48.62917.621
175Z64Ewald BakkerGP Groot 1HoogkarspelM71:53:05.90420.34 rondes05:05.34123.581
176Z13Dimitri SchoutenSchouten CoolsupportPurmerendM71:55:04.53217.54 rondes06:22.10718.8431
177Z148Wietze KlaverHeerhugowaardM71:55:12.54117.54 rondes06:46.16817.7271
178Z9Clemens SibonTriple ITAlkmaarM71:56:42.61717.14 rondes07:05.90816.9051
179G60Erik KrayHaarlemM71:58:47.50016.74 rondes07:26.52216.1251
180G61Marina KrayHaarlemV71:58:47.53416.74 rondes07:27.30316.0961
181G31Rein BregAlkmaarM72:00:03.30516.74 rondes07:20.53816.3441
182G51Barry BeerepootEnkhuizenM61:13:59.36723.35 rondes04:46.94525.0921
183Z50Jan-Jaap BeentjesHeddes Bilding & Off-roadHeilooM61:22:15.64520.55 rondes06:35.14318.2211
184G37Nesia de GrootBergen NhV61:33:40.42617.95 rondes06:53.01517.4331
185Z109Robert MoesAlkmaarM61:34:19.67118.25 rondes06:01.08719.941
186Z58Perry SchoenmakerGP Groot 4HeerhugowaardM61:35:11.09818.05 rondes05:56.46220.1991
187G13Erik RuigewaardHeilooM61:36:17.24717.75 rondes06:06.70319.6341
188G38Silvia van OsBergen NhV61:46:21.65315.95 rondes07:17.21116.4681
189Z65Jeffrey DuivenvoordenGP Groot 1AlkmaarM557:19.52624.06 rondes04:50.24324.8071
190Z87Sylvester JansenDen HelderM51:03:58.86321.26 rondes06:05.36919.7061
191Z46Richard van der VeenHeembouwOud BijerlandM51:16:03.67018.06 rondes06:40.10417.9951
192G6Jacob BlokkerHeerhugowaardM51:52:26.08614.56 rondes16:20.24019.0972
193G70Jeroen DuynHoogwoudM440:38.70025.97 rondes05:00.94423.9251
194Z103Vincent GrootBCS Bike TeamHeerhugowaardM440:54.35826.07 rondes04:25.25927.1431
195G16Frank snipBovenkarspelM444:27.21623.87 rondes04:57.26324.2211
196Z21Robert HonoutPatina Dakdenkers BVHeemskerkM451:20.67720.37 rondes06:20.50018.9221
197G56Marloes PouwAlkmaarV454:45.96719.27 rondes06:33.34118.3051
198Z10Paul GoversTriple ITAlkmaarM456:45.66618.47 rondes07:04.73116.9521
199G26Menno SchutLimmenM328:41.45025.98 rondes04:40.09325.7061
200G48Jeroen ButerLimmenM328:56.90725.78 rondes04:42.63625.4741
201G83Martin HettelingDe Aller LaatsteZaandamM340:58.51217.78 rondes07:44.70915.4941
202Z8Peter VisserVisser ElektrotechniekBeverwijkM344:20.38516.88 rondes07:02.66017.0351
203G81Kirsten TholenGP Groot 4HeemskerkV349:52.48315.08 rondes07:49.63115.3311
204Z91Maurijn de WitBike Action AlkmaarAlkmaarM217:35.40524.29 rondes05:07.03023.451
205Z7Max KwantesVisser ElektrotechniekHeemskerkM224:16.65917.79 rondes06:50.34917.5461
206Z96Jacco van KootenBeukers Bike TeamBreezandM104:38.03025.910 rondes04:38.03025.8961
207Z112Cees PietAlkmaarM105:45.24720.910 rondes05:45.24720.8551